compleet & ongebonden sinds 1995
WEEK 21 24-5 t/m 30-5
Versie: WEB | mobiel

In the Soup

***00
Waardering: 3 / 5
 

Alles over de film In the Soup

drama, komedie

Pitch van In the Soup

Duitsland, Frankrijk, Japan, Spanje, Verenigde Staten, 1992, 93 min
drama, komedie
Adolpho Rollo kan zijn 'briljante' script aan de straatstenen niet kwijt. Als laatste redmiddel plaatst hij een advertentie waarin hij het te koop aanbiedt. De oude gangster Joe schiet te hulp in ruil voor een aantal tegenprestaties.

bijzonderheden over In the Soup

Was de publieksfavoriet op het Filmfestival van Rotterdam 1993.
'In The Soup' intrigeert en ontroert door zijn spontaniteit en levendige emoties. De invloed van Tarkovski en de Europese cinema uit zich in de heel knappe zwart-wit fotografie en de vanzelfsprekendheid van de bestudeerde camera-instellingen en cadrages. Ook de invloed van Cassavetes is herkenbaar in de rauwe energie en levensechtheid.

Aanloop van In the Soup

Alexandre Rockwell (1956) maakte in 1981 zijn eerste speelfilm "Lenz" na een aantal korte films. De film werd een internationale festivalhit. Zijn tweede speelfilm Hero uit 1983 kreeg veel bijval van de kritiek en won de speciale Juryprijs op het Sundance Filmfestival. In 1989 maakte hij "Sons".

BioscoopAgenda van In the Soup

In the Soup
***00

In the Soup

Cast & Regisseur van In the Soup

BiosAgenda.nl op Facebook, Twitter en Google+

Meest aanbevolen