compleet & ongebonden sinds 1995
WEEK 21 24-5 t/m 30-5
Versie: WEB | mobiel

Things To Come

***1/20
Waardering: 3.3 / 5
 

Alles over de film Things To Come

science fiction

Pitch van Things To Come

Groot-Brittannië, 1936, 100 min
science fiction
In 1936 begint er een oorlog die tientallen jaren duurt. In 1966 leven de weinig overlevenden in kleine gemeenschappen, wanneer door ziekte nog meer slachtoffers vallen. Dan landt er een vreemde vliegmachine en wordt er begonnen aan het grote herbouwing. Maar is ontwikkeling wel de juiste pad voor de mensheid, vragen radicalen zich af.

bijzonderheden over Things To Come

Film is geroemd vanwege de decors en de visualiserende muziek.
Naar het roman 'Shape of Things to Come' van H.G. Wells.

Aanloop van Things To Come

William Cameron Menzies is vooral beroemd geworden als art-director. Hij is de eerste persoon ooit op de titelrol gezet als 'production designer'. Hij was verantwoordelijk voor het Hollywood droomwereld in films zoals The Thief of Bagdad, The Iron Mask en "Bulldog Drummond".
Late doorbrak voor Arthur Bliss.
Eerdere romans van Wells die verfilmd werden zijn "Island of Lost Souls" (1933) (romantitel 'The Island of Dr. Moreau') en The Invisible Man (1933).

BioscoopAgenda van Things To Come

Things To Come
***1/20

Things To Come

Cast & Regisseur van Things To Come

Cedric Hardwicke
Cedric Hardwicke
Theotocopulos
Edward Chapman
Edward Chapman
Pippa Passworthy/Raymond Passworthy
Maurice Braddell
Maurice Braddell
Dr. Harding

BiosAgenda.nl op Facebook, Twitter en Google+

Meest aanbevolen