Bayona regisseert mogelijk Twilight 3
Eclipse krijgt onafhankelijker tintje
11-3-2009 Na het overdonderende succes van Twilight, staan de filmversies van de drie vervolgboeken van Stephenie Meyer al in de planning. Eind dit jaar zal "New Moon" al het levenslicht zien. Voor het derde deel, "Eclipse", wordt nog een regisseur gezocht.
Het begint erop te lijken dat Juan Antonio Bayona de aangewezen regisseur wordt voor "Eclipse". Zijn naam is nooit van de lijstjes met mogelijke regisseurs verdwenen, hoewel de filmstudio nog niets wil bevestigen.
Volgens The Hollywood Reporter zou de keuze voor de protégé van Guillermo del Toro een logische keuze zijn. Twilight werd geregisseerd door Catherine Hardwicke, die de reeks startte met vanuit een coming-of-age perspectief. Deel twee krijgt een meer mainstream regisseur aan het roer met Chris Weitz (American Pie, The Golden Compass). Het derde deel zou met Bayona als regisseur zich weer meer richting arthouse bewegen.
Juan Antonio Bayona is erg in trek sinds hij voor zijn film El orfanato overladen werd met prijzen. Hij is momenteel bezig met de verfilming van Hater, naar het boek van David Moody.
"Eclipse" wordt naar verwachting in 2010 uitgebracht in de bioscoop. Het vierde deel in de Twilight-reeks, "Breaking Dawn", staat momenteel gepland voor een release in 2013.
Links:
Meer headlines
- Regiedebuut voor Joseph Gordon-Levitt
- Eye gaat exclusief met VPRO samenwerken
- Wellicht toch Ford in Blade Runner 2
- Genomineerden voor Rembrandt awards bekend
- Nieuwe Monty Python op komst
- Rundskop genomineerd voor een Oscar
- De Oscarnominaties van 2012
- Vanaf woensdag: IFFR
- Ex-PVV-er in nieuwe trailer Doodslag
- Geen Oscar nominatie voor Sonny Boy
Kort nieuws
Rerelease voor Hel van '63
Aansluitend bij het weer en de mogelijke Elfstedentocht wordt de film "De Hel van '63" opnieuw in de bioscopen uitgebracht. Vanaf 9 februari is de film in een aantal bioscopen weer te zien.
Blade Runner geruchten niet waar
Gisteren vingen we een gerucht op dat Harrison Ford wellicht tot in de Blade Runner sequel zou spelen. De bron van dat gerucht was vaag en vandaag blijkt dat daar inderdaad niets van klopt.
Michiel de Ruyter film in aantocht
Afgelopen weekend werd bekend gemaakt dat er film komt over het leven van Michiel de Ruyter. De film over de Nederlandse zeeman zal geregisseerd worden door Roel Reiné.

Vandaag wordt er in 
