TheReview: Something Borrowed
1-6-2011 Something Borrowed is een nieuwe romantische komedie van Luke Greenfield met in de hoofdrollen Ginnifer Goodwin en Kate Hudson.
De introverte Rachel (Ginnifer Goodwin) begint aan haar 30ste verjaardag en haar extravagante en beste vriendin Darcy (Kate Hudson) vindt dat dat niet zomaar voorbij mag gaan. Om Rachel te verrassen organiseert Darcy een verjaardagsfeest voor haar dat eindigt in een serieus liefdesavontuur.
Na afloop van het verjaardagsfeest belandt Rachel in een dronken bui in bed met Dex, een oud studiegenoot maar ook Darcy’s verloofde. Natuurlijk was dit niet de bedoeling en daarom verzinnen Rachel en Dex een goed verhaal om Darcy te misleiden.
Al snel ontmoeten Rachel en Dex elkaar weer en beseffen ze wat er allemaal is gebeurd. Was het voorval nou wel echt een vergissing of voelen de twee toch meer voor elkaar?
De film gaat vlot van start waarbij je goed moet opletten wie wie is om de draad niet kwijt te raken. Daardoor weet de filmmaker goed hoe hij de aandacht van de kijker moet vasthouden. Je moet blijven nadenken en dat is prettig.
Over het acteerwerk valt weinig te klagen, de hoofdrolspelers hebben zich goed ingeleefd in hun rol. Wel is de film vrij 'Amerikaans' : de film kan nogal clichématig overkomen. Zo zijn er bijvoorbeeld meerdere archetypen; de homoseksueel, iemand die vreemd gaat, de mooie vrouw en het lelijke eendje: oftewel voor ieder wat wils en allemaal types waarmee het publiek zich zou kunnen identificeren.
Something Borrowed is te vergelijken met bijvoorbeeld de film The Proposal of American Pie. De film is dan ook aan te raden voor dames en eventueel heren die van romcoms houden. Het is een leuke film voor een Ladies Night.
Toyah Boer

Nieuws dossier
TheReview
- TheReview - Le Havre
- TheReview: 50/50
- TheReview - Real Steel
- TheReview - Times Like Deese
- TheReview - Hou Me Vast - De Dijk
- TheReview: De Bende van Oss
- TheReview - Isabelle
- TheReview: Glee the 3D Concert Movie
- TheReview: El Bulli: Cooking in Progress
- TheReview: Steam of Life
- TheReview: Larry Crowne
- TheReview: Claustrofobia
- TheReview: Rabat
- TheReview: Something Borrowed
- TheReview: Pirates of the Caribbean: On stranger tides
- TheReview: Black Butterflies
- TheReview: Sanctum
- TheReview: Gooische Vrouwen
- TheReview: Coen Brothers - The Complete Collection
- TheReview – Sonny Boy
- TheReview: Robin Hood
- TheReview: Millennium 3: Gerechtigheid
- TheReview: Alice in Wonderland
- TheReview: Well en The Trotsky op het IFFR
- TheReview: Avatar
- TheReview: Whatever Works
- TheReview: Zonder Pardon
- TheReview: Up
- TheReview: Harry Potter and the Half-blood Prince
- TheReview - Terminator Salvation
Bekijk alle (30)Something Borrowed






Drama, Komedie, Romantiek, Verenigde Staten, 2011
Met: Kate Hudson, John Krasinski, Ginnifer Goodwin
Na afloop van haar 30e verjaardagsfeest belandt Rachel in een dronken bui in bed met Dex, een oud studiegenoot maar ook de verloofde van Darcy, haar beste vriendin. Met Kate Hudson...
Kate Hudson
acteur, producent
Geboren: 19-4-1979
Kate Hudson speelde vooral veel in romantische komedies. In 2000 brak ze door met haar rol in Almost Famous.

Meer artikelen
- 1. Part II: In gesprek over The Invader
- 2. SHORT 86: Fortune Faded
- 3. 'Ik heb vooral vragen'
- 4. 'De vreemdste film uit mijn carrière'
- 5. SHORT 85: Do People Still Listen To Vinyl Records?
- 6. Op de set van Bellicher: Cel
- 7. Première Jackie in foto's
- 8. SHORT 84: Fight For Your Right (Revisited)
- 9. SHORT 83: The Music Scene
- 10. Op Ibiza weet je niet hoe oud je bent
Kort nieuws
'Mad Max remake wordt in juni opgenomen'
Charlize Theron heeft gezegd dat de opnames van de remake van Mad Max 2 juni van start gaan. De film had veel opstart problemen maar nu schijnt het toch echt te gaan gebeuren.
Gary Oldman in Robocop-remake
Gary Oldman gaat een rol spelen in de remake van RoboCop. Hij speelt de wetenschapper die een halfdode agent omvormt tot een cyborg. De originele film betekende destijds de doorbraak van Paul Verhoeven.
Nieuwe bioscoop in Arnhem in 2015
Bioscoopketen Pathe gaat een nieuwe bioscoop bouwen in Arnhem. De bioscoop moet tussen het Centraal station en het centrum komen. Aan bioscopen in Arnhem geen gebrek want in het zelfde gebied staat al het Focus filmtheater en de Blikkenbioscoop. De Rembrandt zal sluiten zodra de nieuwe bioscoop af is in 2015.

De laatste filmvertoning in 
