Willie Wartaal en Dio spreken stemmen in
20-10-2009 Rappers Willie Wartaal en "Dio" spreken stemmen in van de nieuwe film Arthur en de Wraak van Malthazard.
Het vervolg op Arthur en de Minimoys bevat de nieuwe karakters Snow en Replay, die door de rappers zullen worden ingesproken.
In de originele versie worden deze stemmen ingesproken door "Will.I.Am" en "Fergie" van de "Black Eyed Peas".
Arthur en de Wraak van Malthazard zal op 9 december in de Nederlandse bioscoop te zien zijn.
Meer headlines
- Regiedebuut voor Joseph Gordon-Levitt
- Eye gaat exclusief met VPRO samenwerken
- Wellicht toch Ford in Blade Runner 2
- Genomineerden voor Rembrandt awards bekend
- Nieuwe Monty Python op komst
- Rundskop genomineerd voor een Oscar
- De Oscarnominaties van 2012
- Vanaf woensdag: IFFR
- Ex-PVV-er in nieuwe trailer Doodslag
- Geen Oscar nominatie voor Sonny Boy
Kort nieuws
Rerelease voor Hel van '63
Aansluitend bij het weer en de mogelijke Elfstedentocht wordt de film "De Hel van '63" opnieuw in de bioscopen uitgebracht. Vanaf 9 februari is de film in een aantal bioscopen weer te zien.
Blade Runner geruchten niet waar
Gisteren vingen we een gerucht op dat Harrison Ford wellicht tot in de Blade Runner sequel zou spelen. De bron van dat gerucht was vaag en vandaag blijkt dat daar inderdaad niets van klopt.
Michiel de Ruyter film in aantocht
Afgelopen weekend werd bekend gemaakt dat er film komt over het leven van Michiel de Ruyter. De film over de Nederlandse zeeman zal geregisseerd worden door Roel Reiné.

Deze week is in 
