compleet & ongebonden sinds 1995
WEEK 06 9-2 t/m 15-2
Versie: WEB | mobiel

Woody Harrelson toch niet aangeklaagd

1-7-2002 Woody Harrelson hoeft niet terecht te staan wegens vernielingen, omdat de betrokken taxichauffeur de aanklacht tegen hem heeft ingetrokken.

De BBC meldt dat Harrelson de taxichauffeur inmiddels een schadevergoeding heeft betaald en dat deze verder geen aangifte zal doen.

Harrelson werd begin juni na een woeste achtervolging in de straten van Londen opgepakt. Na het uitgaan had hij een taxi genomen en daarin vernielingen aangebracht. Op een gegeven moment sprong Harrelson (Money Train, Natural Born Killers, Indecent Proposal) over in een andere taxi en zette de chauffeur van zijn eerste taxi de achtervolging in.

De politie onderschepte de tweede taxi en Harrelson zette het daarop op een rennen. Nadat hij was overmeesterd door veertien (!) agenten, werd hij naar het politiebureau overgebracht. Daar werd hij gesommeerd om op 1 juli terug te keren.

Woody Harrelson, die al vaker in aanvaring kwam met de politie, was in Londen voor de repetities van het theaterstuk 'On An Average Day' waarin hij speelt. Ook de Amerikaanse acteur Kyle MacLachlan ('Twin Peaks', 'Sex And The City') speelt daarin mee.


Kort nieuws

46 films in Utrecht deze week

46 films in Utrecht deze weekDeze week is in Utrecht maar liefst 46 films te zien.
Voor de complete en actuele biosagenda in JOUW STAD zit je goed bij Biosagenda.nl

BiosAgenda.nl op Facebook, Twitter en Google+

Meest aanbevolen