Michael Stevens
Michael Stevens: films
Michael Stevens Feiten
45 films in Utrecht deze week
BiosAgenda.nl op Facebook, Twitter en Google+
Meest aanbevolen
Pieds nus
Michael Stevens: musicus





Drama, Filmhuis, Frankrijk, 2010, 103min
Nederlandse premiere: 24-3-2011
Met: Diane Kruger, Ludivine Sagnier, Denis Menochet
Drama van regisseur Fabienne Berthaud die eerder scoorde met Frankie. Haar tweede film gaat over twee zussen die nadat ze uit elkaar zijn gegroeid op elkaar worden aangewezen als hun moeder sterft.
Watchmen
Michael Stevens als 'Doomsday Clock Scientist (uncredited)'
Actie, Drama, Fantasy, Science Fiction, Thriller, Canada, Groot-Brittannië, Verenigde Staten, 2009, 164min
Nederlandse premiere: 5-3-2009
Met: Patrick Wilson, Carla Gugino, Billy Crudup
De Amerikaanse overheid verbiedt in 1985 het gebruik van superkrachten. Als er echter een superheld vermoord wordt, herenigt de gemaskerde strijder Rorschach de helden en voorkomt zo hun tenondergang. Gebaseerd op de strips van Alan Mooren en Dave Gibbons.
Gran Torino
Michael Stevens: musicus





Drama, Misdaad, Australië, Verenigde Staten, 2008, 116min
Nederlandse premiere: 12-3-2009
Met: Clint Eastwood, John Carroll Lynch, Brian Howe
De norse Korea-veteraan Walt Kowalski stelt zich ten doel om zijn buurjongen op het goede pad te krijgen als deze zijn meest kostbare bezit, de 1972 Gran Torino, heeft proberen te stelen. Clint Eastwood kreeg een Oscar 2008 voor zijn rol in deze film.
Fugitive Pieces
Michael Stevens als 'Book publisher'
Drama, Canada, Griekenland, 2007, 104min
Met: Rosamund Pike, Rade Serbedzija, Stephen Dillane
Een kind is getuige van de moord op zijn ouders en de ontvoering van zijn zus tijdens de Tweede Wereldoorlog. Hij vlucht Polen uit en komt terecht in Griekenland. Na de oorlog verhuist hij naar Canada.





Vandaag wordt er in 
