Erwin Steen
Erwin Steen: films
Erwin Steen Feiten
61 films in Den Haag deze week
BiosAgenda.nl op Facebook, Twitter en Google+
Meest aanbevolen
Cop vs Killer
Erwin Steen: camera
Misdaad, Thriller, Nederland, 2012, 113min
Met: Marcel Hensema, Jeroen Willems, Kees Boot
Razend
Erwin Steen: camera





Drama, Nederland, 2011
Nederlandse premiere: 12-10-2011
Met: Thijs Römer, Abbey Hoes, Ko Zandvliet
Vijfde Carry Slee verfilming over een jongen die thuis te maken krijgt met huiselijk geweld. Met Abbey Hoes en Ko Zandvliet.
Lover of Loser
Erwin Steen: camera





Drama, Familiefilm, Nederland, 2009, 100min
Nederlandse premiere: 23-9-2009
Met: Susan Visser, Gaite Jansen, Thomas Acda
Vierde verfilming van een boek van Carry Slee over de vijftienjarige Eva die problemen heeft met haar stiefvader. Terwijl niemand gelooft dat hij haar wil misbruiken, kampt ze met verliefdheid, maar ook met de kans om ten prooi te vallen aan een loverboy.
Kapitein Rob en het Geheim van Professor Lupardi
Erwin Steen: camera
Avontuur, Nederland, 2007, 95min
Nederlandse premiere: 29-11-2007
Met: Jack Wouterse, Hans Dagelet, Hans Kesting
De waanzinnige Professor Lupardi heeft een machine ontwikkeld waarmee hij het klimaat van de hele wereld naar zijn hand kan zetten, en dus zelfs de wereld zou kunnen vernietigen. Kapitein Rob komt in actie om Lupardi te stoppen.
Pietje Bell 2: De jacht op de Tsarenkroon
Erwin Steen: camera





Familiefilm, Nederland, 2003, 112min
Nederlandse premiere: 18-12-2003
Met: Fedja van Huêt, Katja Herbers, Willem Nijholt
Pietje krijgt een nieuwe onderwijzer en krantenmagnaat Stark heeft vanuit de gevangenis zijn zinnen gezet op de Russische tsarenkroon. Tijd voor de Zwarte Hand om op te treden!
Bella Bettien
Erwin Steen: camera





Drama, Nederland, 2002, 102min
Nederlandse premiere: 2002
Met: Fedja van Huêt, Thom Hoffman, Thekla Reuten
Jaren '80. De Nederlandse Bettien Martens komt vanuit de jetset van Marbella in de internationale narcoticawereld terecht.







Deze week is in 
