Cinestud in Retrospect: van Gasteren, Verhoeven & De La Para
speciaal programma
Pitch
bijzonderheden
Omdat mijn fiets daar stond (Louis van Gasteren, 1966) is een anti-establisement film, die het politie geweld aan de kaak stelt.
Eén hagedis te veel (Paul Verhoeven, 1960) een Leidse student krijgt een relatie met een getrouwde vrouw, haar man heeft weer een relatie met een andere vrouw.
Megalopolis I (Pim de la Parra, 1963) over de jonge Surinamer Rudy F. Kross die vijf jaar dwaalt in de grote stad in isolement, melancholie en eenzaamheid. Voor het eerst werd op het Nederlandse doek de gedachtenwereld van een Surinaamse Amsterdammer getoond.
We hebben na 25 jaar helaas je hulp nodig!
Dank voor je hulp.
Dank voor je hulp.
Cinestud in Retrospect: van Gasteren, Verhoeven & De La Para - Bioscopen, Tijden & Tickets
Cinestud in Retrospect: van Gasteren, Verhoeven & De La Para in de bioscoop
De bioscoopprogramma's in Nederland lopen van donderdag tot en met woensdag. De programma's van de nieuwe speelweek worden uiterlijk dinsdag bekend gemaakt.