compleet & ongebonden sinds 1995
WEEK 23 5-6 t/m 11-6
Film van de week!
MENU

Turnstile: Never Enough

Pitch

In Turnstile: Never Enough begeleidt een reeks visuele hoofdstukken het vierde album van de Amerikaanse hardcoreband Turnstile. De film mixt rauwe live-energie met dromerige, sfeervolle beelden die de emotionele gelaagdheid van het album versterken. Elk nummer krijgt een eigen visuele stijl die het muzikale experiment onderstreept.
Delen op facebook
Turnstile: Never Enough
Verenigde Staten, 2025, 60 min,

bijzonderheden

De film ging in première op het Tribeca Festival 2025 en werd geregisseerd door zanger Brendan Yates en gitarist Pat McCrory. Het audiovisuele project laat Turnstile’s evolutie zien van pure hardcore naar een eclectische mix van shoegaze, funk en ambient.

Dit is het eerste album zonder oprichtend lid Brady Ebert; nieuwkomer Meg Mills zorgt voor een opvallend frisse visuele en muzikale bijdrage.

We hebben na 25 jaar helaas je hulp nodig!

Dank voor je hulp.

Aanloop

Brendan Yates regisseerde eerder de korte tourdocumentaire Turnstile Love Connection (2021), terwijl McCrory zijn regiedebuut maakt met dit project. Brendan Yates is bekend als zanger van Turnstile en Pat McCrory is gitarist en visueel ontwerper van de band.

Hoewel het project een Amerikaanse productie is, werd een deel van de visuele postproductie uitgevoerd in Amsterdam, met hulp van de Nederlandse editor Anouk ten Cate.

Turnstile: Never Enough - Bioscopen, Tijden & Tickets

Turnstile: Never Enough in de bioscoop

Blijf in contact!

en abonneer je op onze nieuwsbrief.


Synopsis distributeur

Productiemaatschappij: Vizionary