Turnstile: Never Enough
Pitch
bijzonderheden
De film ging in première op het Tribeca Festival 2025 en werd geregisseerd door zanger Brendan Yates en gitarist Pat McCrory. Het audiovisuele project laat Turnstile’s evolutie zien van pure hardcore naar een eclectische mix van shoegaze, funk en ambient.
Dit is het eerste album zonder oprichtend lid Brady Ebert; nieuwkomer Meg Mills zorgt voor een opvallend frisse visuele en muzikale bijdrage.
Dank voor je hulp.
Aanloop
Brendan Yates regisseerde eerder de korte tourdocumentaire Turnstile Love Connection (2021), terwijl McCrory zijn regiedebuut maakt met dit project. Brendan Yates is bekend als zanger van Turnstile en Pat McCrory is gitarist en visueel ontwerper van de band.
Hoewel het project een Amerikaanse productie is, werd een deel van de visuele postproductie uitgevoerd in Amsterdam, met hulp van de Nederlandse editor Anouk ten Cate.
Turnstile: Never Enough - Bioscopen, Tijden & Tickets
Turnstile: Never Enough in de bioscoop
en abonneer je op onze nieuwsbrief.