compleet & ongebonden sinds 1995
WEEK 21 24-5 t/m 30-5
Versie: WEB | mobiel

John Singleton

John Singleton: films, nieuws

 

Films van John Singleton in de bioscoop

Er draaien momenteel geen films van John Singleton in de bioscopen

Alle films van John Singleton

Abduction
**000
Black Snake Moan
***1/20
Four Brothers
**1/200
Hustle & Flow
**1/200
2 Fast 2 Furious
**1/200
Baby Boy
***1/20
Shaft
***00
Boyz N the Hood
***1/20

John Singleton In het nieuws

Singleton toch niet regisseur biopic Tupac

17-11-2011 Al eerder was bekendgemaakt dat regisseur Antoine Fuqua zou worden vervangen door John Singleton om eindelijk de biopic van rapper Tupac te maken. Inmiddels heeft ook Singleton zich teruggetrokken en schijnbaar om dezelfde reden als Fuqua: er wordt maar geen geschikte Tupac gevonden.

Nieuwe regisseur voor biopic van Tupac

17-10-2011 De plannen voor een film over het leven van Tupac liggen al jaren klaar. Er zat nog één ding in de weg: Er werd geen geschikte acteur gevonden voor de rol van Tupac. Overigens was regisseur Antoine Fuqua bezig met andere films en is inmiddels vervangen door John Singleton. Singleton heeft al eerder met Tupac samengewerkt in Poetic Justice en moet er nu voor zorgen dat er eindelijk een film komt.

Film over NWA in de maak

22-9-2011 John Singleton heeft aangegeven dat hij in samenwerking met Ice Cube een film gaat maken over de rapgroep NWA. De legendarische rapgroep uit Californië bestond uit Ice Cube, Dr. Dre, Easy E, MC Ren en Yella.

Ice Cube zou rol B.A. Baracus op zich nemen

18-12-2007 Er is nog niks bevestigd maar er komt wellicht een remake, in de vorm van een speelfilm, van de tv-serie The A-Team. Dat melden verschillende nieuwbronnen.

John Singleton Feiten

producent, regisseur, scenarioschrijver

61 films in Den Haag deze week

61 films in Den Haag deze weekVandaag wordt er in Den Haag maar liefst 171 keer een film vertoond.
Voor de complete en actuele biosagenda in JOUW STAD zit je goed bij Biosagenda.nl

BiosAgenda.nl op Facebook, Twitter en Google+

Meest aanbevolen