Beauty and the Beast
Pitch van Beauty and the Beast
Emma Watson (Belle)
De jonge en lieve Belle wordt gevangen genomen in een betoverd kasteel. De kasteelheer is omgetoverd tot een Beest en het personeel tot allerlei voorwerpen. Belle wordt vrienden met het personeel en ziet het Beest als wie hij werkelijk is.
Beauty and the Beast trailer en bijzonderheden
Dit is een remake van de beroemde Disneyanimatie-film uit 1991. Die film was gebaseerd op een Frans sprookje van Jeanne-Marie Leprince de Beaumont. Er is ook een musical van gemaakt die ook in Nederland was te zien.
We hebben na 25 jaar helaas je hulp nodig!
Dank voor je hulp.
Dank voor je hulp.
Beauty and the Beast - Bioscopen, Tijden & Tickets
Beauty and the Beast in de bioscoop
De bioscoopprogramma's in Nederland lopen van donderdag tot en met woensdag. De programma's van de nieuwe speelweek worden uiterlijk dinsdag bekend gemaakt.
Synopsis distributeur
Productiemaatschappij: Clear Angle Studios, Digital Domain, Evolution FX, Forum Hungary, Mandeville Films, Walt Disney Pictures, Walt Disney Studios Japan, Walt Disney Studios Motion Pictures
Cast & Regisseur
Nieuws over Beauty and the Beast
- 29-3-2017

Speelweek 13: nieuw in de bioscoop!Is er eigenlijk iets mooiers dan je te laten vervoeren door...










