Pitch van Snowden

Joseph Gordon-Levitt (Edward Snowden)
In 2013 maakte de wereld kennis met Edward Snowden: een NSA-medewerker die documenten aan de pers lekte die lieten zien hoe de Amerikaanse overheid wereldwijd mensen afluistert. In deze biografische film volgen we hoe Snowden, gespeeld door Joseph Gordon-Levitt, tot zijn beslissing kwam om de documenten te onthullen.
Snowden trailer en bijzonderheden
Het verhaal van Edward Snowden zagen we eerder in de Oscarwinnende documentaire Citizenfour.
Dank voor je hulp.
Aanloop
Regisseur Oliver Stone is bekend van zijn films JFK en Natural Born Killers. Het is een tijd geleden dat we zijn werk in de bioscoop hebben gezien.
Onze recensie 



Snowden recensie
In de jaren tachtig en negentig vestigde "Oliver Stone" zijn naam als een filmmaker die controversiële thema’s niet uit de weg ging. Met "Snowden" keert hij terug naar zijn roots. ...lees de volledige recensieSnowden - Bioscopen, Tijden & Tickets
Snowden in de bioscoop
Wil je Snowden zien? Koop of huur de film hier:

We hebben de volgende (Dvd, blu-ray) items gevonden.
-
Snowden (Blu-ray)
BLURAY | Nederlands
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
9,99 €
-
Snowden
DVD | Nederlands
1 - 8 dagen
8,99 €
-
Snowden BD
BLURAY | Engels
1 - 2 weken
22,79 €
In 2013 maakte de wereld kennis met Edward Snowden: een NSA-medewerker die documenten aan de pers lekte die lieten zien hoe de Amerikaanse overheid wereldwijd mensen afluistert. Regie van Oliver Stone.
Synopsis distributeur
Cast & Regisseur

Nieuws over Snowden
- 9-11-2016
Speelweek 45: nieuw in de bios!Terwijl de wereld zich bezig houdt met de Amerikaanse...