compleet & ongebonden sinds 1995
WEEK 29 18-7 t/m 24-7
WEB | mobiel
Film van de week!
MENU
Home > Films > Les Chatouilles > Detailinformatie

Les Chatouilles

***1/20
Waardering: 3.3/5

Detailinformatie over de film Les Chatouilles

drama

Meer info voor de echte fans

Met

Karin Viard
Karin Viard
Mado Le Nadant
Clovis Cornillac
Clovis Cornillac
Fabrice Le Nadant
Ariane Ascaride
Ariane Ascaride
Mme Malec, la prof de danse
Clément Métayer
Clément Métayer
Officier commissariat
Alexis Michalik
Alexis Michalik
Le père de Sonia
Marie-Christine Orry
Marie-Christine Orry
Mme Kicheff, la logeuse
Pierre Deladonchamps
Pierre Deladonchamps
Gilbert Miguié
Stéphanie Bataille
Stéphanie Bataille
L'avocate de Gilbert
Yassine Fadel
Yassine Fadel
Un pote de Manu

Ook met

Jade Phan-Gia (Alice), Gringe (Manu), Luc Alenvers (Chanteur du bus), Jeanne Arenes (La DRH de l'entrep?'t), Mehdi Baki (Le breakeur de Rabbi Jacob), Gilles Bellomi (Garçon boîte de nuit), Alison Bénézech (Danseuse comédie musicale), Claude Benzaquen (M. Vincent), Fabrice Bert (Régisseur intercom), Andréa Bescond (Odette Le Nadant), Isabelle Bouchemaa (Sophie Miguié), Lucie Boujenah (Clémentine Miguié), Maïwenn Bramoulle (Danseuse comédie musicale), Emilie Camacho (Danseuse comédie musicale), Bénédicte Cerruti (Annie Miguié), Sandrine Chapuis (Danseuse comédie musicale), Stéphanie Chatton (Danseuse comédie musicale), Luna Chiquertille (Danseuse loge), Loïc Consalvo (Danseur comédie musicale), Victoria Delarozière (Chanteuse du bus), Harmony Dibongué (Danseuse comédie musicale (as Harmony Dibongue-Lévy)), Julie Dorval (Danseuse comédie musicale), Eden Ducourant (Danseuse loge), Benjamin Dur (Benjamin), Lamine Fathi (Le copain en rollers), Pierre Forest (Officier commissariat), Damien Gajda (Garçon boîte de nuit), Joseph Gebrael (Danseur comédie musicale), Sarah Gelle (Danseuse aéroport), Gaël Grzeskowiak (Danseur comédie musicale), Clément Gyselinck (Danseur comédie musicale), Christophe Laubion (L'ami de Fabrice), Pascaline Lavialle (Danseur comédie musicale), Yoann Leduc (Danseur comédie musicale), Katia Lharaig (Danseuse comédie musicale), Joel Luzolo (Danseur comédie musicale), Cyrille Mairesse (Odette enfant), Loïc Marchi (Danseur comédie musicale), Lola Marois-Bigard (La danseuse au casting), Yanis Marshall (Jordan), Eric Métayer (Le professeur du Conservatoire / Voix de Rudolf Noureev), Juno Métayer (Enfant cours de danse), Kevin Metayer (Officier commissariat), Sébastien Mossiere (Le gardien de prison), Charlotte Nopal (Danseuse comédie musicale), Adrien Ouaki (Danseur comédie musicale), Cannelle Perdu (Danseuse comédie musicale), Tristan Perrotta (Manu enfant), Camille Pichon (Danseuse comédie musicale), Valentin Pinette (Benjamin enfant), Jean-Christophe Quenon (Président de la cour d'assises), Hubert Roulleau (Guillaume Miguié), Yannick Ruiz (Un pote de Manu), Carole Sauret (Chanteuse du bus), Marie-Ortys Sina (Enfant cours de danse), Anatole Thibault (Le serveur), Billy Tran (Danseur comédie musicale), Vivien Visentin (Danseur comédie musicale)

Production
design

Productie-
maatschap-
pijen

A Plus Image 8 (in association with), A Plus Image Développement 6 (support), Angoa (support), Canal+ (participation), Centre National de la Cinématographie (CNC) (suppo, Cinémage 11 Développement (support), Cinémage 12 (in association with), Cinéventure Développement 2 (support), COF, France 2 Cinéma (co-production), France Télévisions (participation), Indéfilms 6 (in association with), Les Films du Kiosque, Manon Production 7 (support), OCS, Orange Studio (co-production), Soficinéma 13 Développement (support), uFund (in association with), Umedia (co-production)