compleet & ongebonden sinds 1995
WEEK 30 23-7 t/m 29-7
Film van de week!
MENU
Home > Filmsterren > Dev Patel

Dev Patel

Dev Patel: films, nieuws

 

Films van Dev Patel in de bioscoop

The Green Knight

The Green Knight

Dev Patel als 'Gawain'

***1/20
Mogelijk schadelijk tot 16 jaarGeweld

Drama, Fantasy, Romantiek, Ierland, Verenigde Staten, 2020, 130min

Nederlandse premiere: 5-8-2021

Met: Alicia Vikander, Dev Patel, Kate Dickie

Sir Gawain (Dev Patel), de roekeloze en eigenzinnige neef van koning Arthur, begint aan een gedurfde zoektocht om de Green Ridder te duelleren.

+ LEES MEER

Meer films van Dev Patel

Monkey Man (2024)Acteur, regisseur, scenarioschrijver
Monkey Man (2024)
The Personal History of David Copperfield (2019)Als 'David Copperfield'
***1/20
The Personal History of David Copperfield (2019)
Hotel Mumbai (2018)Als 'Arjun'
***1/20
Hotel Mumbai (2018)
Lion (2016)Als 'Saroo Brierley'
****0
Lion (2016)
Chappie (2015)Als 'Deon'
****1/2
Chappie (2015)
The Man Who Knew Infinity (2015)Als 'Srinivasa Ramanujan'
***1/20
The Man Who Knew Infinity (2015)
The Second Best Exotic Marigold Hotel (2015)Als 'Sonny Kapoor'
***1/20
The Second Best Exotic Marigold Hotel (2015)
Child 44 (2014)Acteur
***1/20
Child 44 (2014)
The Best Exotic Marigold Hotel (2011)Als 'Sonny'
***1/20
The Best Exotic Marigold Hotel (2011)
The Last Airbender (2010)Als 'Zuko'
**000
The Last Airbender (2010)
Slumdog Millionaire (2008)Als 'Jamal Malik'
****1/2
Slumdog Millionaire (2008)
Only Yesterday (1991)Als 'Toshio'
Only Yesterday (1991)

Dev Patel In het nieuws

Wie wint de Oscar 2017?

Array

25-2-2017 Het leukste van de Oscars is om ze te voorspellen om er vervolgens achter te komen dat je er volkomen naast zit! BiosAgenda doet ook een poging.

Genomineerden Oscars 2017 bekend

Array

24-1-2017 Zojuist zijn de genomineerden van the Acacdemy Awards bekend gemaakt, beter bekend als de Oscars. Vooral kreeg veel nominaties: 14 stuks om precies te zijn.

De prijs waar het allemaal om te doen is.

BAFTA's maakt genomineerden bekend

Array

10-1-2017 De awards vliegen je deze dagen om de oren. Vandaag komen daar de BAFTA's bij, de belangrijkste Britse filmprijzen. Vooral is veel genomineerd.

Ryan Gosling en Emma Stone in La La Land

Golden Globes maakt genomineerden bekend

Array

12-12-2016 Het is echt weer het seizoen van de awards. Vandaag zijn daar de Golden Globes aan toegevoegd, één van de belangrijkste prijzen voor film en televisie. Vooral heeft veel nominaties.

© 2014 CTMG, Inc.  All rights reserved.

'Nuance ver te zoeken'

Array

4-3-2015 Regisseur gooide in 2009 hoge ogen met zijn speelfilmdebuut . Kan hij met zijn derde film Chappie weer dat niveau halen?

<  12  >
Laatste filmnieuws

Dev Patel Feiten

Dev Patel in Monkey Man
acteur, regisseur, scenarioschrijver, stemacteur

BiosAgenda.nl op Facebook, Twitter en Google+

65 films in Groningen deze week

65 films in Groningen deze week65 films zijn te zien in Groningen deze week!
Voor de complete en actuele biosagenda in JOUW STAD zit je goed bij Biosagenda.nl