James Gray
James Gray: films, nieuws
Films van James Gray in de bioscoop
James Gray In het nieuws
Duitsland zeer goed vertegenwoordigd in Cannes
Zeker tien Duitse coproducties dingen mee naar de filmprijzen
8-5-2009 Het Cannes Film Festival, dit jaar van 13 tot 24 mei, heeft een groot aantal Duitse coproducties geselecteerd. De openingsfilm en de juryleden zijn ook al bekend.
James Gray Feiten
43 films in Groningen deze week
BiosAgenda.nl op Facebook, Twitter en Google+
Meest aanbevolen
Two Lovers
James Gray: regisseur, scenarioschrijver





Drama, 2008, 100min
Nederlandse premiere: 12-3-2009
Met: Gwyneth Paltrow, Joaquin Phoenix, Elias Koteas
Cannes-inzending van James Gray over een gedeprimeerde man, wiens leven op slag verbeterd als hij bij zijn ouders intrekt en twee nieuwe vrouwen ontmoet. De film werd geselecteerd voor het competitieprogramma van het filmfestival in Cannes en genomineerd voor een Gouden Palm.
We Own the Night
James Gray: regisseur, scenarioschrijver





Drama, Misdaad, Verenigde Staten, 2007, 117min
Nederlandse premiere: 24-1-2008
Met: Robert Duvall, Mark Wahlberg, Joaquin Phoenix
Een New Yorkse nachtclubmanager probeert zijn broer en vader te redden van huurmoordenaars van de Russische maffia.
The Yards
James Gray: regisseur, scenarioschrijver





Thriller, Verenigde Staten, 2000, 115min
Nederlandse premiere: 7-6-2001
Met: Mark Wahlberg, Charlize Theron, James Caan
Leo komt uit de gevangenis, wil zijn leven beteren en kan bij zijn oom werken. Zijn oom repareert kapotte wagons van de metro. Het onderbetaalde werk bevalt Leo niet en het duurt niet lang of hij laat zich door zijn 'vriend' Willie verleiden het criminele pad weer te betreden. Met fatale gevolgen.




Vandaag wordt er in 
