Kinderfilms: waar moet je in de herfstvakantie naar toe?
Binnenkort is het weer herfstvakantie. Altijd een mooi moment om met kinderen naar een kinderfilm te gaan. Dit jaar lijkt er meer aanbod dan ooit. Biosagenda.nl zet de keuzes op een rij.
6-10-2011 Door: Bioscoopagenda

De herfstvakantie, altijd een mooi moment voor de film.
We hebben na 25 jaar helaas je hulp nodig!
Dank voor je hulp.
Dank voor je hulp.
Er zijn alleen al twee Sinterklaas films te zien. en . Genoeg keus dus als je wat Sinterklaas voorpret wil. Martijn van Nellestijn vertelt hier waar Sinterklaas En Het Raadsel Van 5 December over gaat:
Dit jaar is er ook weer een Cinekid festival. Daar zullen ook vele kinderfilms te zien zijn. Zo gaan onder andere en in première. Deze films zijn wel voor wat oudere kinderen. De thema's van deze kinderfilms zijn wat zwaarder. is een verfilming van Carry Slee. Hier neem je alvast een kijkje achter de schermen: Ook zijn er natuurlijk Amerikaanse producties. Wat dacht u van ? Deze film is in 4D. Naast de vertrouwde dimensies zal er ook van alles te ruiken zijn! Als laatste kunnen we nog aanraden. Deze komt echter pas op 26 oktober uit. Dan is de herfstvakantie al bijna afgelopen!Links:
Blijf in contact!
en abonneer je op onze nieuwsbrief.
en abonneer je op onze nieuwsbrief.


